2014 ©

2014 © KNBB

KNBB Opleidingen is mede mogelijk gemaakt door:

Snooker

Snooker is een biljartspel voor twee spelers of twee ploegen waarbij alle 21 gekleurde ballen met de witte speelbal weggespeeld moeten worden. De eenentwintig ballen zijn vijftien rode ballen en zes ballen met elk een andere kleur: geel, groen, bruin, blauw, roze en zwart.

 

Het is enigszins vergelijkbaar met pool. De belangrijkste verschillen tussen pool en snooker zijn de afmetingen; een snookertafel is in de regel groter dan een pooltafel, de ballen zijn kleiner en lichter en de keus zijn bijgevolg dunner.

 

Partners

Snooker kent nog geen KNBB opleidingsniveaus. De sectie heeft ervoor gekozen om een aantal trainers een EBSA opleiding te laten volgen. Deze trainers zullen de basis vormen voor een wederopstanding van het Nederlandse snooker. Binnen de groep is er voldoende mix om zowel de nieuwe aanwas als de topspelers te voorzien in hun opleidingsbehoefte.

 

Structuur

André Stadt

Den Haag

andre@snookercoach.nl

06-26039084

 

Corné Kuijpers

Roosendaal

corne@snookercoach.nl

06-21851286

 

Freddie de Grooth

Groningen

freddie@snookercoach.nl

06-20303030

 

Henry Heyting

Zwolle

henry@snookercoach.nl

06-30247307

Joris Maas

Rosmalen

joris@snookercoach.nl

06-23000555

 

Kevin Chan

Zoetermeer

kevin@snookercoach.nl

06-22556669

 

Manon Melief

Zoetermeer

manon@snookercoach.nl

06-29003386

 

Melvin Reese

Utrecht

melvin@snookercoach.nl

06-58816293